DIOXID Sp. z o.o. jest polską firmą istniejącą od 2008 r., usytuowaną  w Krośnie w woj. podkarpackim, która oferuje szeroki wachlarz usług, w szczególności dla branży lotniczej. 

Priorytetem prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa jest produkcja części lotniczych i oprzyrządowania.

W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Goodrich Aerospace Poland, należącej go grupy UTC Aerospace Systems – producentem podzespołów podwozi dla samolotów cywilnych i wojskowych w ramach obróbki ślusarskiej (deburring) i produkcji oprzyrządowania specjalnego.
W latach 2012 – 2015 wdrożyliśmy następujące procesy specjalne: montaż podzespołów, lakierowanie i cechowanie detali lotniczych oraz produkcję próbek wytrzymałościowych.

Wyróżnienie na Gali „Skrzydła Biznesu 2015” jest dowodem konsekwentnej realizacji przyjętej strategii rozwoju firmy

 

 

Zmiana adresu głównej siedziby firmy przy ulicy Mięsowicza 4a w Krośnie było następstwem dynamicznego rozwoju naszej firmy. Dlatego też postanowiliśmy się cofnąć w procesach produkcyjnych i na przełomie 2017/2018 zbudowaliśmy oraz uruchomiliśmy dział galwaniczny.

Wdrożenie przez nas Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008 oraz z normą AS/EN 9100 wyd. D, co daje wszystkim naszym klientom gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Posiadamy również zatwierdzenie NADCAP na procesy chemiczne oraz badanie NDT.

Liczne inwestycje w unowocześnienie produkcji, jakie przeprowadziliśmy w ostatnich latach, pozwalają nam skutecznie konkurować na polskim rynku i poszerzać naszą ofertę o nowe usługi wykonywane zgodnie z technologią klienta.

 
Współpracujemy z:
• UTC Aerospace Systems – jeden z największych dostawców nowoczesnych technologii dla lotnictwa i przemysłu zbrojeniowego,
• MB Aerospace – międzynarodowa grupa dostarczająca kompleksowe rozwiązania inżynieryjne dla branży lotniczej i zbrojeniowej,
• MTU Aero Engines – niemiecki lider wśród producentów silników lotniczych,
• AugustaWestland – włoskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące śmigłowce. 

Jesteśmy członkiem Doliny Lotniczej i regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach lotniczych oraz szkoleniach.

Naszym celem jest stały rozwój i udoskonalanie Systemu Zarządzania Jakością, posiadanego przez nas parku maszynowego oraz kompetencji naszych pracowników. Doskonale rozumiemy, że powyższe czynniki stanowią klucz do zapewnienia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Scroll to Top